1 kwietnia 2019

Ważne dla wystawców którzy posiadają już wycenę stoiska!

Warunkiem udziału wystawcy/handlowca w BŚC jest akceptacja warunków Regulaminu Imprezy oraz podpisanie Umowy z Organizatorem (dokumenty do pobrania).

Dokumenty należy wydrukować w dwóch egzemplarzach, podpisać i przysłać pocztą, na adres:

Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki

J. Piłsudskiego 1c, 59-700 Bolesławiec

 

Proszę wypełnić dokument czytelnie, drukowanymi literami, na podstawie uzgodnień z Organizatorem. Uwaga – Dane zawarte w umowie to dane do Faktury!

Jeżeli firmę reprezentuje (i podpisuje umowę) inna osoba niż właściciel, do umowy należy dołączyć pełnomocnictwo.

 

Po otrzymaniu dokumentu,  Organizator wystawi Fakturę VAT z terminem płatności 14 dni, na podstawie danych zawartych w umowie i odeśle na wskazany adres (jeżeli adres wysyłki jest inny niż dane do umowy proszę o dopisanie adresu korespondencyjnego w umowie).

 

Potwierdzeniem wzięcia udziału w imprezie jest opłacona w terminie Faktura VAT za stoisko i podpisany przez Organizatora egzemplarz umowy.

 

15 luty 2019

Stoiska handlowe podczas 25. Bolesławieckiego Święta Ceramiki funkcjonować będą wyjątkowo przez cztery dni: w dniach 15-18 sierpnia 2019 roku (czwartek, piątek, sobota, niedziela). Stoiska zostaną ustawione na terenie imprezy, w centrum Bolesławca, wzdłuż ulic: Sierpnia '80, A. Asnyka, Karola Miarki.

 

Oferowany na stoiskach asortyment to: rękodzieło, wyroby regionalne, biżuteria, zabawki, naturalne kosmetyki, drobne artykuły przemysłowe itp. oraz „gastronomia mała” tj. lody, sorbety, pączki, gofry, orzeszki prażone, cukierki, kukurydza, popcorn, prażynki, frytki, chipsy, paluszki, chrupki itp., wata cukrowa, ciasta, ciastka, sery m.in. oscypki, przyprawy, owoce, napoje zimne i gorące m.in. kawa, herbata, woda, soki.

 

Szczegółowe zasady organizacji stoisk handlowych zawarte są w Regulaminie organizacji miejsc handlowych podczas 25.Bolesławieckiego Święta Ceramiki’. 

Oferty na ‘Karta zgłoszenia’: przyjmowane są do 30 marca 2019 r. (e-mailem lub pocztą). Organizator dokonuje wyboru wystawców na podstawie otrzymanych ofert. Opłaty za stoiska są zróżnicowane ze względu na charakter sprzedawanych produktów, zapotrzebowania na pobór energii oraz wielkość stoiska.

 

Uwaga – ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyznaniu miejsca zadecyduje – kolejność nadsyłania zgłoszeń, atrakcyjność asortymentu, terminowa wycena stoiska. Po wyczerpaniu miejsc zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową. Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilości podmiotów sprzedających ten sam asortyment!

Organizator wprowadza równocześnie konkurs na ‘wyłączność’ danego asortymentu– pod warunkiem, że znajdą się zainteresowane podmioty. Asortyment podlegający wyłączności to: gofry, kukurydza, cukierki, zakręcony ziemniak (asortyment może ulec rozszerzeniu)Oferty na wyłączność można składać do 30 marca 2019r. Podmiot podaje w ofercie ilość stoisk (maksymalnie 3 stoiska danego asortymentu, o łącznej długości nieprzekraczającej 15 metrów) i wielkość stoisk. Przy wyborze oferty na wyłączność decyduje najwyższa cena. W przypadku otrzymania niezadowalającej ceny, organizator ma prawo od odstąpienia od konkursu na ‘wyłączność’.

 

Zapraszamy zainteresowanych do składania ofert cenowych za sprzedaż na zasadzie wyłączności na niżej wymienioną działalność handlową:

  • Sprzedaż gofrów
  • Sprzedaż kukurydzy gotowanej
  • Sprzedaż cukierków
  • Sprzedaż zakręconych ziemniaków

Oferty należy składać na druku Oferta na wyłączność do SEKRETARIATU organizatora na adres Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, plac M. J. Piłsudskiego 1c, 59 – 700 Bolesławiec, w terminie do 30 marca 2019r. (z dopiskiem na kopercie: wyłączność podczas BSC – sprzedaż ….).

 

Biuro organizacyjne stoisk handlowych podczas 25.BŚC

Centrum Integracji Kulturalnej ‘Orzeł’ BOK - MCC

ul. F. Chopina 17 w Bolesławcu

 

Koordynator Iwona Bojko

tel. 75 645 35 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2018:

 

 

 

 

 

 

copyright 2012 # BOK - MCC # all rights reserved
administrator strony: admin@bok.boleslawiec.pl

Thursday the 20th. .