Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją kryzysową wywołaną koronawirusem informujemy, że wszelkie działania organizacyjno-logistyczne dotyczące „Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2020” zostają wstrzymane do 4 maja 2020 r. O jakichkolwiek zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

Ogłoszenie z dnia 2.03.2020 r.

Stoiska handlowe podczas 26. Bolesławieckiego Święta Ceramiki funkcjonować będą w dniach 21 - 23 sierpnia 2020 roku Stoiska zostaną ustawione na terenie imprezy, w centrum Bolesławca, wzdłuż ulic: Sierpnia '80, A. Asnyka, Karola Miarki, Łukasiewicza i Kościelnej. 

Oferowany na stoiskach asortyment to: rękodzieło, wyroby regionalne, biżuteria, zabawki, naturalne kosmetyki, drobne artykuły przemysłowe itp. oraz „gastronomia mała” tj. lody, sorbety, pączki, gofry, orzeszki prażone, cukierki, kukurydza, popcorn, prażynki, frytki, chipsy, paluszki, chrupki itp., wata cukrowa, ciasta, ciastka, sery m.in. oscypki, przyprawy, owoce, napoje zimne i gorące m.in. kawa, herbata, woda, soki. Warunkiem otrzymania miejsca pod stoisko handlowe jest:

 

1. Przysłanie na adres organizatora czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia na stoisko handlowe (e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w terminie do 30 marca 2020 r.

2. Wycena przez organizatora (kontakt telefoniczny z osobą upoważnioną do wyceny stoiska) w terminie 1 - 24 kwietnia 2020 r.  

3. Po otrzymanej wycenie, Wystawca jest zobowiązany do pobrania, wypełnienia i przysłania pocztą 2 egz. umowy i wpłacenie ustalonej kwoty na konto Organizatora. Po zaksięgowaniu wpłaty, Organizator wystawi i odeśle Fakturę VAT wraz z 1 egz. umowy.

4. Potwierdzeniem wzięcia udziału w imprezie jest opłacona w terminie Faktura VAT.

5. Uregulowanie wszystkich wierzytelności wobec organizatora.

 

Uwaga – ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyznaniu miejsca zadecyduje – kolejność nadsyłania zgłoszeń, atrakcyjność asortymentu, terminowa wycena i opłata stoiska. Po wyczerpaniu miejsc zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową. Organizator zastrzega sobie prawo do ograniczenia ilości podmiotów sprzedających ten sam asortyment! 

Organizator wprowadza równocześnie konkurs na ‘wyłączność’ danego asortymentu, pod warunkiem, że znajdą się zainteresowane podmioty. Asortyment podlegający wyłączności to: gofry, kukurydzacukierki, zakręcony ziemniak (asortyment może ulec rozszerzeniu)Zainteresowany wyłącznością podmiot podaje w ofercie ilość stoisk (maksymalnie 3 stoiska danego asortymentu, o łącznej długości nieprzekraczającej 15 metrów) i wielkość stoisk. Przy wyborze oferty na wyłączność decyduje najwyższa cena. W przypadku otrzymania niezadowalającej ceny, organizator ma prawo od odstąpienia od konkursu na ‘wyłączność’.

Zapraszamy więc zainteresowane podmioty do składania ofert cenowych za sprzedaż na zasadzie wyłączności na niżej wymienioną działalność handlową:

  • Sprzedaż gofrów
  • Sprzedaż kukurydzy gotowanej
  • Sprzedaż cukierków
  • Sprzedaż zakręconych ziemniaków

Oferty należy składać na druku kara zgłoszenia na wyłączność do SEKRETARIATU organizatora na adres Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, plac M. J. Piłsudskiego 1c, 59 – 700 Bolesławiec, w terminie do 30 marca 2020 r.

(z dopiskiem na kopercie: wyłączność podczas BSC – sprzedaż ….).

 

 Do pobrania:

 

Biuro organizacyjne stoisk handlowych podczas 25. BŚC

Centrum Integracji Kulturalnej ‘Orzeł’ BOK - MCC

F. Chopina 17 w Bolesławcu

Koordynator Iwona Bojko

tel. 75 645 35 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 25. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2018:

 

sponsorzy

 

 

 

 

 

copyright 2012 # BOK - MCC # all rights reserved
administrator strony: admin@bok.boleslawiec.pl

Monday the 1st. .