Ogłoszenie dla Wystawców/Handlowców /z dnia 13 marca 2018/

Informujemy, że wyczerpały się miejsca handlowe. Osoby, które nadesłały zgłoszenia i nie skontaktowały się w sprawie wyceny stoiska, mogą ubiegać się o przyjęcie na listę rezerwową. Do 30 kwietnia trwa jeszcze przyjmowanie ofert  na wykup wyłączności na wybrane produkty (zasady poniżej).  

 

Ogłoszenie dla Wystawców/Handlowców /z dnia 31 stycznia 2018/

Stoiska handlowe podczas 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki, funkcjonować będą przez trzy dni w dniach 17 - 19 sierpnia 2018 roku (piątek, sobota, niedziela). Stoiska zostaną ustawione na terenie imprezy, w centrum Bolesławca: ul. Sierpnia '80, ul. Asnyka.

Asortyment: rękodzieło, artykuły przemysłowe, zabawki, kosmetyki etc. oraz „Gastronomia mała” tj. lody, sorbety, mini meltsy itp., pączki, gofry, orzeszki prażone, cukierki, kukurydza, popcorn, prażynki, chipsy, paluszki, chrupki itp., wata cukrowa, ciasta, ciastka, sery m.in. oscypki, przyprawy, owoce, napoje zimne i gorących m.in. kawa, herbata, woda, soki oraz naleśniki, frytki i itp.

Osoby zainteresowane możliwością wystawienia stoiska handlowego proszone są o wysłanie zgłoszenia od 1 lutego (według poniższych informacji), a następnie kontakt telefoniczny z Iwoną Bojko, która na podstawie cennika dokona wyceny stoiska, tel. +48 75 645 35 98.
Oferty proszę składać e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą: Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Pl. Piłsudskiego 1 c, 59-700 Bolesławiec.

Oferta powinna zawierać:
Dane firmy do korespondencji,
Dane do faktury,
Wskazanie osoby do kontaktu, nr telefonu
Wielkość stoiska (wymiary w kolejności: długość stoiska i jego szerokość)
Asortyment (opis szczegółowy)
Określenie zapotrzebowanie w prąd w KW (…………… gniazdo, ………. Amper)
Ewentualnie zdjęcia.

 

WAŻNE INFORMACJE:

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyznaniu miejsca handlowego decyduje:

  1. Kolejność nadsyłania zgłoszeń oraz rodzaj asortymentu towarów handlowych oferowanych na stoisku, a przede wszystkim data wyceny przez Organizatora (kontakt z osobą upoważnioną do wyceny).
  2. Warunkiem udziału wystawcy/handlowcy jest akceptacja warunków Regulaminu imprezy oraz podpisanie Umowy z Organizatorem TUTAJ POBIERZ UMOWĘ i REGULAMIN. Proszę wypełnić czytelnie drukowanymi literami na podstawie uzgodnień z Organizatorem. Proszę zwrócić uwagę! Dane do umowy - to dane do faktury (z pełnym adresem). Proszę opieczętować umowę lub/i czytelnie podpisać. Jeżeli firmę/dzierżawcę reprezentuje osoba inna niż właściciel (podpisuje umowę) do umowy należy dołączyć pełnomocnictwo.
  3. Wystawca od daty wyceny stoiska przez Organizatora wciągu 20 dni jest zobowiązany dostarczyć pocztą lub osobiście uzupełnioną i podpisaną umowę w dwóch  egzemplarzach oraz Regulamin imprezy na adres: Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki, Pl. Piłsudskiego 1c, 59-700 Bolesławiec SEKRETARIAT.
  4. Po otrzymaniu umowy Organizator wystawi Fakturę VAT z terminem płatności 14 dni, na podstawie danych zawartych w umowie i odeśle na wskazany adres (jeżeli adres wysyłki jest inny niż dane do umowy proszę o dopisanie adresu korespondencyjnego w umowie).
  5. Potwierdzeniem wzięcia udziału w imprezie jest opłacona w terminie Faktura VAT za stoisko i podpisany przez Organizatora egzemplarz umowy.

 

Po wyczerpaniu miejsc zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową.

Istnieje możliwość wykupu wyłączności na wybrane produkty: gofry, kukurydza gotowana, orzeszki, cukierki (haribo, żelki, krówki etc.), sery (w tym oscypki), wyroby z drewna (np. łyżki, łopatki, czerpaki itp.). Składanie ofert na wyłączność do 30 kwietnia 2018 roku na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Oferta może zawierać tylko jeden produkt podlegający wyłączności. Należy podać cenę za wyłączność, liczbę stoisk, które zostaną ustawione na terenie imprezy i ich wymiar - maksymalnie można ustawić trzy stoiska oraz zapotrzebowanie w prąd. PROSZĘ O TELEFONICZNE POTWIERDZENIE PRZESŁANIA OFERTY NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Płatność na konto Organizatora w Banku Zachodni WBK SA I oddział w Bolesławcu nr konta :

62 1090 1939 0000 0005 1600 0188.

 

Ustawienie stoisk w dniach 17 - 19 sierpnia 2018 r.

Montaż stoiska 17 sierpnia 2018 do godz. 11.00, demontaż stoiska po zakończeniu programu imprezy 19 sierpnia 2018 r.

Wystawcy biorący udział w imprezie zobligowani są do zgłoszenia się w dniu 17 sierpnia 2018 roku od godz. 7.00 rano do holu Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki, Pl. Piłsudskiego 1c gdzie wskazane zostanie miejsce ustawienia stoiska na terenie imprezy oraz wydawane będą przepustki na wjazd.

Organizator podczas imprezy udostępnia Wystawcy miejsce o wskazanych w zgłoszeniu wymiarach oraz prąd montując skrzynki na terenie imprezy. Wystawca we własnym zakresie montuje stoisko i dokonuje podłączenia stoiska do w/w skrzynek. UWAGA! Każdy wystawca powinien posiadać odpowiedni, własny przedłużacz elektryczny!

Postój samochodów na terenie imprezy jest zabroniony. Wystawca otrzyma przepustkę uprawniającą do wjazdu na teren imprezy i montaż stoiska w wyznaczonym na przepustce czasie oraz w czasie demontażu stoiska po zakończeniu programu imprezy.

 

Osoba do kontaktu: Iwona Bojko, tel. 75 645-35-98.

 

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2018:

 

 

 

 

 

 

copyright 2012 # BOK - MCC # all rights reserved
administrator strony: admin@bok.boleslawiec.pl

Thursday the 13th. .