22.BŚC 2016, film promocyjny

23.BŚC 2017, spot promocyjny

23. BŚC 2017, laser show

 

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy i finansowego wsparcia organizacji jubileuszowego   30.Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Jest to jedna z największych imprez w Europie oraz największa impreza regionalna, promująca Bolesławiec. Podczas pięciodniowych obchodów na mieszkańców i przyjezdnych gości czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Oprócz targów ceramicznych, licznych wystaw i warsztatów, na dwóch scenach odbywają się koncerty i występy artystyczne. 

Biorąc pod uwagę te nadzwyczajne okoliczności, pragnąc wspólnie z Państwem tworzyć największe tego typu wydarzenie w kraju, zwracamy się w uprzejmą prośbą o finansowe wsparcie imprezy. W zależności od stopnia zaangażowania Firma sponsorująca może otrzymać status: Platynowego, Złotego, Srebrnego lub Brązowego Sponsora. Państwa zaangażowanie w wydarzenie z pewnością wpłynie na rozwój imprezy, co bez wątpienia podniesie jej prestiż. 

Pragniemy, aby najważniejsze dla naszej społeczności wydarzenie łączyło w sobie pierwiastek regionalny – bolesławiecką ceramikę – uznaną na całym świecie markę – z wartościami narodowymi, uniwersalnymi  i tym wszystkim, co one znaczą – szacunek dla pracy, duma, solidarność oraz świadomość wartości, jakie wnoszą one w europejskie dziedzictwo kulturowe. Upoważnia i zobowiązuje nas do tego Nagroda Rady Europy przyznana Bolesławcowi przez Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy w 2023 r. 

Szanowni Państwo, stwórzmy razem niezwykłe wydarzenie – na miarę 30 lecia – jedyne i niepowtarzalne, piękne i przejmujące.

                                                                              

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 30. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2024:

 

Sunday the 21st. . xswebdesign.com