22.BŚC 2016, film promocyjny

23.BŚC 2017, spot promocyjny

23. BŚC 2017, laser show

 

Weź udział w ceramicznej paradzie 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki

i wygraj atrakcyjne nagrody !!!

Oryginalny strój, zjawiskowy makijaż czy pomysłowe rekwizyty mogą przynieść Ci zwycięstwo w paradzie, która tradycyjnie otworzy Bolesławieckie Święto Ceramiki. Widowiskowy korowód odbędzie się w piątek 17 sierpnia o godzinie 18.00 pod hasłem „Ceramiczny karnawał”.  Jest o co walczyć, bo na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Barwny pochód, w którym udział biorą m.in. władze miasta, członkowie Bolesławieckiego Bractwa Ceramicznego, przedstawiciele miast partnerskich, lokalne stowarzyszenia, grupy muzyczne i taneczne, przedstawiciele mediów, sportowcy, artyści oraz osoby indywidualne, jak co roku przejdzie ulicami miasta.

Zapraszamy grupy formalne i nieformalne, instytucje i firmy, a także osoby indywidualne, które chciałyby zaprezentować się podczas parady. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich chętnych kategoriach indywidualnych i grupowych. Przebranie powinno nawiązywać do ceramiki bolesławieckiej, np. strój odpowiadający kolorystyce, charakterystyczny makijaż czy nakrycie głowy. Możliwości jest wiele, a wyobraźnia nieograniczona. Oprócz wspaniałej zabawy na uczestników parady czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Na zgłoszenia czekamy do 4 sierpnia w  Bolesławieckim Ośrodku Kultury - Międzynarodowym Centrum Ceramiki, pl.Marszałka J.Piłsudskiego 1c, 59-700 Bolesławiec
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu, tel. 75 / 644 55 94 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KARTA ZGŁOSZENIA DO UDZIAŁU W CERAMICZNEJ PARADZIE
KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ PODCZAS PARADY  – osoby indywidualne

KARTA ZGŁOSZENIA DO KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ PODCZAS PARADY  – grupy

REGULAMIN KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PREZENTACJĘ PODCZAS PARADY

 

 

 

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2018:

 

 

 

 

 

 

copyright 2012 # BOK - MCC # all rights reserved
administrator strony: admin@bok.boleslawiec.pl

Thursday the 20th. . xswebdesign.com