22.BŚC 2016, film promocyjny

23.BŚC 2017, spot promocyjny

23. BŚC 2017, laser show


Gwiazdy zapraszają na 24. Bolesławieckie Święto Ceramiki

W centrum Bolesławca w dniach 16–20 sierpnia odbędzie się 23. Bolesławieckie Święto Ceramiki - największa impreza regionu, która promuje Bolesławiec i ceramikę nie tylko w kraju, ale także w Europie i na Świecie. Na mieszkańców i turystów przygotowaliśmy bogaty i atrakcyjny program artystyczny. Na scenie święta wystąpią gwiazdy polskie i zagraniczne m.in. Anna Wyszkoni, Fun Factory, Michał Szpak. W piątek widowiskowa parada "Kobaltowa moda" poprzedzi oficjalne otwarcie imprezy. W sobotę Ceramiczny Strong Man - Puchar Europy oraz Festiwal Kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z szczegółowym programem wydarzenia.

Kliknij, aby powiększyć:

Sponsorami 23. Bolesławieckiego Święta Ceramiki są:

Sponsor Brązowy: COMFORT S.A. istnieje na rynku od 1990 r. i  jest jednym z czołowych producentów prefabrykatów żelbetowych na polskim rynku budowlanym. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wiele typów elementów konstrukcyjnych, co pozwala firmie dostarczać prefabrykaty na budowy największych obiektów w Polsce - centrów handlowych, centrów logistycznych, hipermarketów, obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, budownictwa mieszkaniowego i drogowego. Dzięki nowoczesnej linii technologicznej oraz sprawnie działającemu biuru projektowemu Spółka jest w stanie zaoferować klientowi sprefabrykowanie nawet najbardziej skomplikowanych ustrojów. W zakresie prefabrykacji Spółka działa kompleksowo – począwszy od projektu koncepcyjnego (z projektu w technologii tradycyjnej murowanej/monolitycznej na prefabrykaty), poprzez projekty wykonawczo-warsztatowe, produkcję, do montażu prefabrykatów na budowie. Zaprojektujemy – wyprodukujemy – dostarczymy – zmontujemy.

SPONSOR BRĄZOWY: Kopalnia Gipsu i  Anhydrytu Nowy Ląd Sp. z o.o. w Niwnicach. W 2017 roku obchodziła swoje 62-lecie. W ostatnich osiemnastu latach, pod skrzydłami Grupy ATLAS, kopalnia dynamicznie się rozwija. Wprowadzono nowe technologie i unowocześniono linie produkcyjne oddając do użytkowania: mieszalnie spoiw gipsowych i anhydrytowych, przemiałownię mączki anhydrytowej, oddział produkcji gipsów. Zbudowano od podstaw kopalnię podziemną gipsu na Polu Radłówka.

SPONSOR BRĄZOWY: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. posiada długą i bogatą tradycję sięgającą XVI wieku. Dostarczana przez Przedsiębiorstwo woda pochodzi z ujęć głębinowych. Dbając o jej wysoką jakość, spółka systematycznie prowadzi badania w nowoczesnym laboratorium posiadającym akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.
PWiK zostało uhonorowane w 2016 roku nagrodą „Gazele Biznesu”. Jest Liderem Rozwoju Regionalnego Roku 2015, Firmą Roku 2014  oraz posiada certyfikaty: „Rzetelna Firma”, Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy, Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO/IEC 17025:2005, Certyfikat Polskiego Centrum Certyfikacji zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2009 oraz ISO 14001:2005

SPONSOR BRĄZOWY: ING Bank Śląski S.A. działa na polskim rynku od 1989 roku. Oferuje usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców, instytucji i korporacji. Zarządza powierzonymi oszczędnościami, kredytuje działalność oraz świadczy usługi finansowe w zakresie factoringu i leasingu. Jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i wchodzi w skład indeksów WIG 30 oraz RESPECT Index od momentu ich powstania.
ING Bank Śląski S.A. wspiera swoich klientów w podejmowaniu trafnych decyzji finansowych. Daje narzędzia, dzięki którym bankowość staje sie przyjazna i transparentna. Są dostępni zawsze i wszędzie.

SPONSOR BRĄZOWY: Firma Monier Braas Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu BMI Group - światowego lidera na rynku pokryć dachowych.
Decydując się na markę Braas wybierają Państwo nie tylko zwyczajne pokrycie dachu, ale kompletny system dachowy z jednej ręki. Należą do niego dachówki ceramiczne oraz betonowe, dopasowane do konkretnych modeli dachówki kształtowe, zestawy produktów służące do prawidłowego wykończenia dachu- od folii wstępnego krycia, poprzez akcesoria dachowe, system komunikacji, izolację termiczną po nowoczesne rozwiązania fotowoltaiczne. W efekcie nasi Klienci otrzymują najwyższej jakości kompletny dach zintegrowany nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim technologicznie.
Dach składa się z wielu komponentów, z których każdy pełni ważną funkcję. Tylko wówczas, gdy wszystkie elementy są do siebie dopasowane, dadzą efekt jakiego Państwo oczekują: długotrwałą ochronę, największe możliwe bezpieczeństwo i jednolite piękno. Wielu producentów obejmuje swoje wyroby gwarancją, jednak tylko Monier Braas, oprócz ochrony poszczególnych produktów, zapewnia również gwarancję systemową, dając inwestorom pewność, że dach będzie prawidłowo spełniał swoją funkcję.
Wszystkie produkty Braas – zarówno dachówki, jak i bogata gama akcesoriów dachowych są ze sobą w pełni kompatybilne i spełniają wszelkie wymagania zawarte w polskich i europejskich normach. Potwierdzają to wnikliwe badania przeprowadzane każdorazowo przed dopuszczeniem produktów na rynek.
Zapraszamy na stronę internetową: www.braas.pl oraz www.GwarancjaSystemowa.pl

SPONSOR BRĄZOWY: Mrówka Bolesławiec - Zieleń Plan Zbigniew Wolański. Jesteśmy z Wami już 6 lat!  Remontujemy, malujemy, urządzamy, sadzimy. Poprawiamy Wasze balkony, ogrody, domy i mieszkania.

SPONSOR BRĄZOWY: CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A. Jesteśmy bankiem najchętniej polecanym przez klientów. Zależy nam na dobrych i długotrwałych relacjach, chcemy towarzyszyć naszym Klientom na różnych etapach życia. Pomagać spełniać marzenia, realizować plany i życiowe projekty. Dlatego proponujemy i dopasowujemy odpowiednie rozwiązania do indywidualnych potrzeb, we właściwym czasie – od konta, rownież dla młodych, karty debetowej, kart kredytowych, kont walutowych poprzez różnorodne kredyty, oszczędności, fundusze inwestycyjne, po ubezpieczenia dla siebie i bliskich.
W doborze oferty pomogą Państwu dedykowani, profesjonalni, ale i bardzo przyjaźni doradcy. Dzięki nim klienci czują się u nas komfortowo. Zależy nam. Dlatego właśnie jesteśmy bankiem numer jeden w rekomendacjach klientów. Potwierdzają to niezależne badania: TNS Polska, „Zoom Finance Q3, 2016” oraz w  Millward Brown, „Klienci banków w Polsce”, 2016.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki bankowej oraz na indywidualne spotkania z doradcami.

Wspierają nas również Partnerzy:

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST–PARK” sp. z o.o. Atrakcyjne tereny, ulgi podatkowe oraz wsparcie spółki w procesie inwestycyjnym – to elementy, które od 20 lat przyciągają przedsiębiorców do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – największej strefy w Polsce. Na jej terenach działa ponad 200 firm, które zainwestowały niemal 25 mld złotych i zatrudniają około 50 tys. osób. Wśród nich znajdują się takie światowe koncerny jak: Mercedes-Benz, Volkswagen, Toyota, 3M, BSH, Electrolux, Colgate-Palmolive, Mahle, IBM, SCA Hygiene Products, Mondelez, Bama, Hoerbiger Automotive, General Electric, Bosch, Bridgestone, Polaris, Donaldson czy Umicore. Ponad połowa łącznych nakładów poniesionych w strefie związana jest z inwestycjami w branży motoryzacyjnej. Licznie reprezentowany jest także sektor AGD, spożywczy oraz chemiczno-kosmetyczny.
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” w prestiżowym rankingu fDi Magazine zajęła 4 miejsce w Europie i 22 na świecie (w latach 2012/2013). W ostatnich latach otrzymała wyróżnienie za jakość obsługi inwestora, wsparcie edukacji i szkolnictwa oraz za udogodnienia oferowane przedsiębiorcom. Ponadto uznana została za miejsce inwestycyjne szczególnie polecanym w Europie.
Spółka WSSE „INVEST-PARK” posiada 20-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu nowych inwestycji oraz tworzeniu przyjaznego klimatu biznesowego. W ofercie strefy znajduje się ponad 1900 ha atrakcyjnych terenów inwestycyjnych. Działalność w WSSE upoważnia do skorzystania z pomocy publicznej w formie ulg w podatku dochodowym.

oraz Tomczyk Rafał. Konstrukcje i pokrycia dachowe, firma działająca w branży Materiały i pokrycia dachowe od 1991 roku.

Kontakt z nami

Informacje dla wystawców
75 645 35 98

Informacje dla ceramików
75 644 55 93

Punkt Informacji Turystycznej i Kulturalnej
75 645 32 90
 
 
 
 
 
 
 
 

Adres

Bolesławiecki Ośrodek Kultury -
Międzynarodowe Centrum Ceramiki
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 1C
59-700 Bolesławiec

 

 Sponsorzy 24. Bolesławieckiego Święta Ceramiki 2018:

 

 

 

 

 

 

copyright 2012 # BOK - MCC # all rights reserved
administrator strony: admin@bok.boleslawiec.pl

Thursday the 13th. . xswebdesign.com